Potrebujete sa prepraviť
medzi 2 mestami v Európe?

Vyberte si Vašu cestu a nechajte sa pozitívne prekvapiť...

Idete na služobnú cestu, alebo idete dovolenkovať do niektorého Európskeho mesta?
Naši anglicky hovoriaci vodiči Vám zabezpečia komfortný a bezpečný prevoz či už z letiska do hotela, alebo medzi jednotlivými mestami s možnosťou rôznych zaujímavých zastávok alebo atrakcií.

Vyberte si z našej ponuky 
(platí aj pre opačný smer jednotlivých spojení) 

Bratislava - Amsterdam  (210 EUR, 6 hodín)

Bratislava - Praha (85 EUR, 2 hodiny)

Praha - Budapest  (190 EUR, 3 hodiny)

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá dopravou osôb od roku 2004. V roku 2017 prešla kompletnou transformáciou do súčasnej podoby. Spoločnosť disponuje vlastnými vozidlami od osobných vozidiel, minibusy, mikrobusy až po autobusy.

  • Samozrejmosťou je zachovanie minimálnych štandardov, čo je v prípade osobných vozidiel Škoda Octavia.
  • Samozrejmosťou je splnenie požiadaviek zákazníka. Čo znamená, že v prípade požiadaviek na vyššiu triedu vozidla je samozrejmosťou tejto požiadavke vyhovieť v čo najvyššej možnej miere.
  • Vodiči prechádzajú viacúrovňovým vstupným pohovorom tak, aby sme zabezpečili čo najvyšší komfort a bezpečie našich zákazníkov.

Ako to funguje? - súkromný sektor

Ak sa v rámci Vašej dovolenky v Európe potrebujete presunúť z mesta A do mesta B či už priamo, alebo si cestou chcete vychutnať krásy tejto krajiny. Zvolíte si miesto, dátum a čas, kedy Vás vodič má vyzdvihnúť. Ďalej uvediete počet osôb, od čoho závisí použité vozidlo. Uvediete mesto, kam sa chcete dostať.

Na základe Vami zvolených miest Vám budú navrhnuté možnosti výletov alebo atrakcií, ktoré môžete v rámci Vášho presunu absolvovať. Okamžite uvidíte cenu a orientačný čas trvania vášho presunu. V poznámke môžete potom udať prípadné zvláštne požiadavky ako sú napr. detská sedačka, box na lyže, nosič na bicykle, väčšie vozidlo pre hendikepovaných, klietka pre psa a podobne.

Po odoslaní objednávky Vám príde notifikácia s trasou a výletmi na ceste. Po pridelen vozidla a vodiča Vám príde mail v ktorom bude itinerár, meno a kontakt na vodiča, vozidlo a odkaz na rýchlu platbu. Samozrejmosťou je aj možnosť platby priamo vodičovi. Vodiči sú samozrejme pripravení poskytnúť Vám základné informácie o mieste vášho výletu. V prípade potreby Vám vedia odporučiť či už kam sa ísť pozrieť, alebo kde sa dá dobre najesť.

Služby pre spoločnosti

Pre spoločnosti zabezpečujeme okrem jedno rázových presunov aj zmluvné presuny. Výhoda nami realizovaných prevozov je tá, že vozidlo vždy bude zodpovedať Vami zvolenému štandardu. Vodič bude v stanovený čas čakať na klienta. Platba bude prebiehať na základe dohody zaslaním buď preddavkovej alebo klasickej faktúry. V prípade nepredvídaných udalostí sa vždy snažíme v plnej miere prispôsobiť, aby boli splnené všetky požiadavky klienta.